Hallitus 2020
Päivitetty 15.12.2019


Puheenjohtaja


Taloudenhoitaja


VeTu sotiemme veteraanit ja sotainvalidit

Retket


Jäsensihteeri


Varapuheenjohtaja
VeTu kriisinhallintaveteraanit

Ammunta, myyntitavarat


Sihteeri





Hallituksen varajäsenet



 
Markko Novola
Turku

Ari Ahomäki
Parainen

Mikael Andersson
Turku

Risto Harjula
Turku

Reijo Hilpinen
Masku

Timo Hjort
Turku

Hannu Jälkö
Rusko

Juha Laine
Oripää

Jukka Soon
Piikkiö

Rauno Reponen
Turku

Seppo Papunen
Turku
 

novola.markko@gmail.com
puh. 044 242 5597

ahomaki@gmail.com
puh: 040 771 6371

wanhapuoti@luukku.com
puh: 040 760 0590

risto.harjula49@gmail.com
puh. 040 848 2007

reijo.hilpinen@gmail.com
0400 758 130

timohjort@hotmail.com
puh. 040 533 2681

hannu.jalko@gmail.com
puh: 040 594 9293

lainejt@gmail.com
puh: 040 065 1162

jukka.soon@nls.fi
040 758 4485

rauno.reponen@turkuenergia.fi
puh. 050 557 3495

seppo.papunen@elisanet.fi
050 375 7669
 

Hallituksen jäsenten ym. toimijoiden tarkemmat vastuualueet löydät täältä